Päijät-Hämeen Rauhanturvaajat ry

Hallitus 2016

Puheenjohtaja, edustaja SRTL:n valtuuskuntaan, palkitsemistoimikunta:

Reijo Juvonen, repe.juvonen(a)outlook.com, puh 040-5793463

Varapuheenjohtaja, ampumatoiminta, varaedustaja SRTL:n valtuuskuntaan:

Risto Salminen, risto.salminen53(a)gmail.com, puh 040-7590115

Sihteeri, palkitsemistoimikunta, jäsenvastaava (liity jäseneksi tästä):

Matti Saira, matti.saira(a)phnet.fi, puh, 0500- 499763

Tiedottaja:

Jarmo Laine, jarmo.laine(a)saunalahti.fi, puh. 0400-603869

Valokuvaus, ilmoitukset, veteraanimajan varaisäntä, matkailutoimikunta:

Markku Selonen, markku.selonen(a)gmail.com, puh 040-5021141

Heinolan alaosasto, palkitsemistoimikunta:

Ari Ritari, ari.ritari(a)phnet.fi, puh. 040-5232262

Ampumatoiminta (Heinola):

Esa Salonen, esa.salonen(a)pp2.inet.fi, puh. 040-7179795

Suhdetoiminta, palkitsemistoimikunta:

Aki Harju, akianttiharju(a)hotmail.com, puh. 040-5691510

Matkailu-, liikunta-, huvi- ja palkitsemistoimikunta, projektivastaava:

Ari Mähönen, arttu1961(a)gmail.com , 044 5564261

Hallituksen varajäsen, talkootoiminta:

Kari Hutri, kassuhutri(a)gmail.com, puh 045-8782182

Hallituksen varajäsen, talkootoiminta:

Matti Rossi, 040-7216337

PÄIJÄT-HÄMEEN RAUHANTURVAAJAT RY:N HALLITUKSEN MÄÄRITTÄMÄT TEHTÄVÄT VASTUUHENKILÖINEEN, SEKÄ TOIMIKUNNAT JA NIIHIN KUULUVAT HENKILÖT

Rahastonhoitaja:

Heikki Saxberg, hessu.saxberg(a)luukku.com, puh. 040 7220355

Aatteellinen toiminta:

Jari Rissanen, jari.tapio(a)phnet.fi, puh. 040-8460902

Myyntiartikkelit:

Taisto Syrjä, taisto.syrja(a)phnet.fi, puh. 040-5155360

Palkitsemistoimikunta:

Reijo Juvonen, repe.juvonen(a)outlook.com, puh 040-5793463
Matti Saira, matti.saira(a)phnet.fi, puh, 0500- 499763
Ari Ritari, ari.ritari(a)phnet.fi, puh. 040-5232262
Aki Harju, akianttiharju(a)hotmail.com, puh. 040-5691510
Ari Mähönen, arttu1961(a)gmail.com 044 5564261
Ilkka Koskinen, ilkka.koskinen(a)upseerikerho.fi, 0400-711127

Talkootoimikunta:

Seppo Toivonen, seppo.toivonen(a)phnet.fi, puh. 050-3092232
Matti Rossi, 040-7216337
Kari Hutri, kassuhutri(a)gmail.com, puh 045-8782182

Veteraanitoiminta:

Pertti Vesenterä, pertti.vesentera(a)phnet.fi, puh. 050-3618420
Kalevi Väisänen, kalevi.vaisanen(a)gmail.com, puh. 040-5940164
Olli Mielonen,  olli.mielonen(a)hotmail.com, 050-5822038
Reijo Juvonen, repe.juvonen(a)outlook.com, puh 040-5793463

Veteraanimajan yhteyshenkilö:

Olli Mielonen,  olli.mielonen(a)hotmail.com, 050-5822038
Reijo Juvonen, repe.juvonen(a)outlook.com, puh 040-5793463

Liikuntatoimikunta:

Ari Mähönen, arttu1961(a)gmail.com 044 5564261
Veikko Makkonen, makkoukko(a)gmail.com, 040-5244339
Taisto Syrjä, taisto.syrja(a)phnet.fi, puh. 040-5155360
Erkki Juvonen, 040-8672715

Huvitoimikunta:

Ari Mähönen, arttu1961(a)gmail.com 044 5564261
Veikko Makkonen, makkoukko(a)gmail.com, 040-5244339
Taisto Syrjä, taisto.syrja(a)phnet.fi, puh. 040-5155360
Erkki Juvonen, 040-8672715

Matkailutoimikunta:

Ari Mähönen, arttu1961(a)gmail.com 044 5564261
Markku Selonen, markku.selonen(a)gmail.com, puh 040-5021141

 

AJANKOHTAISTA

La 21.10. SRTL:n syysliittokokous, Kuusamo

- Mene kalenteriin suoraan tästä

HALLITUS KOKOONTUU

Seuraava kokous: Ti 17.10. 2017 klo 17.00
Paikka: Kilpiäisten Yhteismaja

SRTL:N TOIMINTASUUNNITELMA 2017

Lue Suomen Rauhanturvaajaliiton toimintasuunnitelma 2017 tästä.

LIITY JÄSENEKSI

Jätä vain tietosi tähän, ja me hoidamme loput.

ANNA PALAUTETTA